iletişim

www.sagliksiz.info site yönetimine bu konu cevap yazarak, her türlü görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz yeni konular, yada size göre sakıncakı bulduğunuz yazı başlıklarını kullanıcı yorumlarını bizimle iletişim kurarak bilgilendirebilirsiniz.

Ayrıca mail ile iletişime geçmek için mail adresiniz:  sagliksiznet@gmail.com 

Sağlıklı bir yaşam için wWw.sagliksiz.info

 

NOT: sagliksiz.info sitesinde yer alan tüm yazılar birçok siteden derlenerek bir araya getirilmiştir. sagliksiz.info sitesinin içeriği SADECE  Bilgi vermek amacında düzenlenmiştir. Sitedeki yazılar Doktor Tavsiyesi yerine geçmez. Hastalığınızla ilgili uygulama yapmadan önce mutlaka bir hekime başvurunuz. Alıntı yapılan site/siteler kaynak olarak gösterilmiştir.

3 Responses to “iletişim”

  1. Merhaba, siteniz çok güzel, sürekli takip ediyorum.
    Benim uzun zamandır 2-3 senedir bel ağrılarım var ama ağrılar gittikçe çoğalıyor. Egzersiz de yapmaya çalışıyorum, ağrılar en çok sabah kalktığımda oluyor, bazı günler ilerleyen saatlerde azalıyor ama tamamen geçmiyor. Bel fıtığı şüphesiyle ekim ayında doktora gittim, muayenede doktor sırt üstü yatıp ayağımı 90 derece kaldırmamı söyledi, bende rahat bir şekilde kaldırınca bel fıtığının olmadığını söyledi, fizik doktoruna gittim kemik taraması yapılınca yaşıma göre erken ve yüksek kemik erimesi çıktı, o zamandan beri ilaçlarımı düzenli kullanıyorum. Ama belimdeki ağrılar da azalma olmadı. 34 yaşındayım, bel fıtığı eşimde de var ve o da, bende ki ağrıların bel fıtığına benzediğini söylüyor, ayrıca ağır eşya-yük hiç sakınmadan yıllardır kaldırırım, taşırım ama şimdi sıkıntısını çekmeye başladım. Ne yapmam gerekir bana yol gösterirseniz sevinirim, teşekkürler…

  2. Ben 13 Yaşındayım ve 1 hafta boyunda kalbimin sol tarafında ağrı hissettim ve kıpırdayınca artıyordu ama şimdi 2 3 ay oldu doktorada gittim röntgen çekti baktı ve hiçbişeyim yoktu kardiyolojiye gönderdi ama ağrılar geçince gitmedim ama o kalbimin ağırdığı zaman çok kafama bişey takmıştım her dakika düşünüyodum.

  3. mrb oncelıkle sıze şimdiden verdınız ılgıden dolayı tesekkur edrım.ben 23 yasında erkek coocugum dun aksam ben ıdararımı yaparken kan geldı ve yanma oldu baska her hangı bır yerımde agrım falan yok ve bugun sabahta aynı sey oldu.sızce neden olabılr.gecen gun cok usumustum olabılırmı.

Yorum Yaz